FIRMA ( ZOBACZ CERTYFIKATY )

AL-STAL od 2004 roku działa na krajowym i europejskim rynku budowlanym oferując usługi z zakresu: 

  • produkcji i montażu ślusarki budowlanej, w tym oddzieleń przeciwpożarowych i dymoszczelnych
  • projektowania, dostawy i montażu wielkogabarytowych bram hangarowych
  • projektowania konstrukcyjnego budynków, budowli i ciągów technologicznych

Firma AL-STAL rozpoczęła działalność w branży budowlanej w 2004 roku, rozpoczynając produkcję ślusarki budowlanej na bazie stalowych systemów architektonicznych szwajcarskiej firmy JANSEN. Wybudowanie w 2010 roku nowoczesnego kompleksu biurowo – produkcyjnego w Głuchowie k. Łańcuta stworzyło warunki do poszerzenia oferty firmy o wielkogabarytowe bramy hangarowe i uruchomienia własnej Pracowni Projektowania Konstrukcyjnego. Aktualnie, dzięki wieloletnim działaniom Zarządu i Pracowników firmy, związanych z doskonaleniem procesów zarządzania, projektowania, produkcji i montażu oraz ciągłego inwestowania w infrastrukturę produkcyjną, firma AL-STAL zajmuje wiodącą pozycję w swojej branży.  

To co wyróżnia firmę AL-STAL spośród szeregu firm konkurencyjnych, to realizacja zleceń na najwyższym poziomie technologicznym, jakościowym i organizacyjnym z ukierunkowaniem na optymalizację kosztów działania i maksymalizację zadowolenia klientów.  W trosce o najwyższą jakość wyrobów i usług, proces projektowy i produkcyjny oraz system zarządzania jakością w firmie, zgodny z wymogami normy ISO 9001: 2008, podlegają systematycznemu wewnętrznemu nadzorowi w ramach systemu Zakładowej Kontroli Produkcji oraz przez audytorów z zewnętrznych jednostek certyfikujących: CERTBUD, TUV Rheinland, Instytutu Mechaniki Precyzyjnej i SGS United Kingdom Ltd.

Uruchomiony w 2010 roku nowoczesny zakład produkcyjny o powierzchni ponad 3000 m2 oraz odpowiedzialny, wykwalifikowany i doświadczony zespół pracowników produkcyjnych i biurowych pozwalają na realizację zleceń o wysokim stopniu zaawansowania technicznego i logistycznego. Realizacja całości prac projektowych we własnej Pracowni Projektowania Konstrukcyjnego, z wykorzystaniem zaawansowanego oprogramowania inżynierskiego, pozwala na skrócenie czasu realizacji zleceń oraz elastyczne dostosowywanie się do zmiennych warunków realizacji kontraktów. Współpracujące z firmą AL-STAL sprawdzone i doświadczone brygady montażowe gwarantują właściwą realizację prowadzonych na budowach prac montażowych.