AL-STAL Sp. z o.o.
37-100 Łańcut, Głuchów 561 d

tel./fax. + 48 17 742 16 35
e-mail: biuro@alstal.pl

Współrzędne GPS:
50° 04’47”N, 22° 16’56”E

Katarzyna Wikiera

+ 48 517 863 737
k.wikiera@alstal.pl

 

Józef Bytnar – V­ce Prezes Zarządu

+48 505 181 450
j.bytnar@alstal.pl

Bogusław Paśko – Prezes Zarządu

+48 608 350 782
b.pasko@alstal.pl

Marcin Śmigiel – Kierownik Działu

+ 48 660 722 452
m.smigiel@alstal.pl

Anna Piątek

+ 48 508 129 590
a.piatek@alstal.pl

Tadeusz Rupar

+48 662 272 624
t.rupar@alstal.pl

Monika Ruszel

+ 48 509 837 815
m.ruszel@alstal.pl

Joanna Wiglusz

+ 48 512 604 373
j.wiglusz@alstal.pl

Marcin Wiglusz

+ 48 662 272 630
m.wiglusz@alstal.pl

Dariusz Bojda

+ 48 509 837 814
d.bojda@alstal.pl

Maciej Bytnar

+ 48 513 074 640
m.bytnar@alstal.pl

Michał Ambroszkiewicz – Kierownik Działu

+ 48 505 253 920
m.ambroszkiewicz@alstal.pl

Michał Rogala 

+ 48 500 128 321
m.rogala@alstal.pl

Adam Chwistek – Kierownik Działu

+ 48 797 410 698
a.chwistek@alstal.pl

Grzegorz Balawejder

+ 48 500 263 348
g.balawejder@alstal.pl

Adam Sander

+ 48 608 252 648
a.sander@alstal.pl

Andrzej Gaik

+ 48 509 677 390
a.gaik@alstal.pl

Grzegorz Mach

+ 48 509 677 390
g.mach@alstal.pl

Damian Ryznar

+ 48 501 413 238
d.ryznar@alstal.pl

 
Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest „AL-STAL” Sp. z o.o.. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Pola oznaczone symbolem * są polami wymaganymi