Sekretariat

Katarzyna Wikiera

+48 517 863 737
k.wikiera@alstal.pl

 

Bogusław Paśko – Prezes Zarządu

+48 608 350 782
b.pasko@alstal.pl

Józef Bytnar – V­ce Prezes Zarządu

+48 505 181 450
j.bytnar@alstal.pl

Kierownik Działu Bram Hangarowych

Michał Ambroszkiewicz

+48 505 253 920
m.ambroszkiewicz@alstal.pl

Kierownik Działu Ślusarki Budowlanej

Marcin Śmigiel 

+48 660 722 452
m.smigiel@alstal.pl

Dariusz Bojda

+48 509 837 814
d.bojda@alstal.pl

Maciej Bytnar

+48 513 074 640
m.bytnar@alstal.pl

Andrzej Gaik

+48 509 677 390
a.gaik@alstal.pl

Monika Kucaj-Piekarz

+48 797 410 698
m.kucajpiekarz@alstal.pl

Piotr Mazur

+48 501 981 881
p.mazur@alstal.pl

Michał Rogala 

+48 500 128 321
m.rogala@alstal.pl

Tadeusz Rupar

+48 662 272 624
t.rupar@alstal.pl

Monika Ruszel

+48 509 837 815
m.ruszel@alstal.pl

Joanna Wiglusz

+48 512 604 373
j.wiglusz@alstal.pl

Marcin Wiglusz

+48 662 272 630
m.wiglusz@alstal.pl

 
Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest „AL-STAL” Sp. z o.o.. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Pola oznaczone symbolem * są polami wymaganymi